Úvod od Katie Courtic

15. března 2014 v 10:15 | Týna |  BOOK STAYING STRONG

Úvod od Katie Courtic


Poprvé jsem se setkala s Demi na snídani v londýnském hotelu v létě roku 2012. Její kariéra byla v jednom ohni. Obrovským hitem byl "Skyscraper" , "Give Your Heart a Break", stoupala v hitparádách ( že nakonec dosáhla na 1. místo) a byla měsíc od jmenování porotcem v X faktoru vedle Simona Cowella a Britney Spears.
Na dívku, které bylo právě 20 let a z jejího jména jako Disney Teen Queen, se zdála na svůj věk moudrá. Na cestě k úspěchu se setkala s více než několika hrboly. Demi se mnou sdílela své osobní boje, včetně jejích bitev s anorexií a bulimií, šikanováním, sebepoškozováním a bipolární poruchou a jak tyto problémy téměř vykolejily její kariéru.
Jako matka dvou dcer jsem byla vděčná, že Demi s použitím své bolestné zkušenosti otevřeně hovořila s dívkami a dala jim vědět, že vás sláva nemusí nutně chránit od nejistoty a pochybností o sobě samých. Zatažením lesklého závěsu celebrity, vystavila až příliš lidskou stránku a vím, že Demi pomohla bezpočtu mladých žen, které měly stejné problémy, že se cítily mnohem méně samy.
Nedlouho po našem prvním setkání, jsem Demi přivítala na natáčení mé denní talk show. Nebylo žádným překvapením, že byla charismatická a velkorysá. Její ochota mluvit otevřeně na veřejném fóru mě inspirovala k tomu, že jsem se podělila o své vlastní zkušenosti s poruchou příjmu potravy v mých dvaceti letech, bylo to něco, o čem jsem nikdy před tím nemluvila. Demiina upřímnost udělala, že jsem se cítila bezpečně a byla jsem upřímná o své vlastní minulosti.
Demi má jedinečný vztah se svými fanoušky. Ona je miluje a oni milují ji. Ona odpovídá na všechno, co potřebujeme, aby si naše srdce dalo pauzu od špatných momentů a mělo čas si vychutnat pohled z mrakodrapu, když ve svém učení narazíme na výšku.
Zda je vám 16 nebo v mém případě 56, dozvíte se něco z Demiiny cesty a životních rad a nakonec ji milujete ještě více.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama