Milý čtenáři

15. března 2014 v 10:22 | Týna |  BOOK STAYING STRONG

Milý čtenáři,


Prošla jsem všemi druhy zkušeností v životě, čelila jsem bojům od závislosti k depresi a přitom hledala sebepoznání a štěstí. Neustále budou vzestupy a pády, zlomené srdce a vítězství a všechno to, mezi tím. Takže někdy těch několik nejmenších slov může mít zásadní rozdíl; mohou uklidnit a mohou inspirovat.
Každý den jsem meditovala a modlila se, abych se dostala do kontaktu s vyšší silou ve mně. Bez ohledu na to, kolik je vám let, odkud jste, vaší rasy nebo náboženství, je důležité mít vyšší sílu ▬ něco většího než vy, kam se můžete vždy obrátit. Pro mě je to Bůh, ale pro vás to může být něco, v co věříte, vesmír, karma, atd. I když některé dny mohou být bojem, je důležité mít něco, co nás bude motivovat, inspirovat a pomůže nám zůstat pozitivní a neustále se pohybující kupředu.
Tato kniha je sbírka mých vlastních slov, citátů, které mě inspirují, a také lekce, meditace, odrazy a denní cíle. Nesmírně mi pomohly a je to zvláštní a osobní dárek, o který se chci podělit s vámi všemi.
Kdekoli v životě jste, tak si to prosím přečtěte a věřte, že jsem tu pro vás. Zůstaňte silní, buďte stateční, milujte tvrdě a pravdivě a nebudete mít co ztratit.
Pro všechny moje lásky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama