Březen 2014


Zadní obálka

15. března 2014 v 10:25 | Týna |  BOOK STAYING STRONG

DEMI LOVATO


Je zpěvačka, skladatelka a televizní hvězda s fanouškovskou základnou, která zahrnuje 17 milionů skalních následovníků na Twitteru a 21 milionů fanoušků na Facebooku. Je platinový hudebník, jejíž poslední album DEMI se stal hitem, který předstihl pouze jeden hit ▬ "Heart Attack" ▬ získal platinovou desku za pouhých 10 týdnů po uvedení na trh. Demi se chystá na svou druhou sezonu jako soudce na X faktor Fox, a právě podepsala roli v seriálu Glee.
Je vyhlášeným advokátem mladých lidí na celém světě. Stala se idolem, který kromě jiných problémů otevřeně hovoří o svých osobních zkušenostech a bojuje proti šikaně. Je oficiálním vyslancem We day a organizace Free the Children. Nedávno spustila Lovato Treatment stipendijní program, který pomáhá lidem, kteří zápasí s duševním zdravím a otázkami závislosti a pomáhá s pokrytím nákladů na léčbu.

Milý čtenáři

15. března 2014 v 10:22 | Týna |  BOOK STAYING STRONG

Milý čtenáři,


Prošla jsem všemi druhy zkušeností v životě, čelila jsem bojům od závislosti k depresi a přitom hledala sebepoznání a štěstí. Neustále budou vzestupy a pády, zlomené srdce a vítězství a všechno to, mezi tím. Takže někdy těch několik nejmenších slov může mít zásadní rozdíl; mohou uklidnit a mohou inspirovat.
Každý den jsem meditovala a modlila se, abych se dostala do kontaktu s vyšší silou ve mně. Bez ohledu na to, kolik je vám let, odkud jste, vaší rasy nebo náboženství, je důležité mít vyšší sílu ▬ něco většího než vy, kam se můžete vždy obrátit. Pro mě je to Bůh, ale pro vás to může být něco, v co věříte, vesmír, karma, atd. I když některé dny mohou být bojem, je důležité mít něco, co nás bude motivovat, inspirovat a pomůže nám zůstat pozitivní a neustále se pohybující kupředu.
Tato kniha je sbírka mých vlastních slov, citátů, které mě inspirují, a také lekce, meditace, odrazy a denní cíle. Nesmírně mi pomohly a je to zvláštní a osobní dárek, o který se chci podělit s vámi všemi.
Kdekoli v životě jste, tak si to prosím přečtěte a věřte, že jsem tu pro vás. Zůstaňte silní, buďte stateční, milujte tvrdě a pravdivě a nebudete mít co ztratit.
Pro všechny moje lásky

Úvod od Katie Courtic

15. března 2014 v 10:15 | Týna |  BOOK STAYING STRONG

Úvod od Katie Courtic


Poprvé jsem se setkala s Demi na snídani v londýnském hotelu v létě roku 2012. Její kariéra byla v jednom ohni. Obrovským hitem byl "Skyscraper" , "Give Your Heart a Break", stoupala v hitparádách ( že nakonec dosáhla na 1. místo) a byla měsíc od jmenování porotcem v X faktoru vedle Simona Cowella a Britney Spears.
Na dívku, které bylo právě 20 let a z jejího jména jako Disney Teen Queen, se zdála na svůj věk moudrá. Na cestě k úspěchu se setkala s více než několika hrboly. Demi se mnou sdílela své osobní boje, včetně jejích bitev s anorexií a bulimií, šikanováním, sebepoškozováním a bipolární poruchou a jak tyto problémy téměř vykolejily její kariéru.
Jako matka dvou dcer jsem byla vděčná, že Demi s použitím své bolestné zkušenosti otevřeně hovořila s dívkami a dala jim vědět, že vás sláva nemusí nutně chránit od nejistoty a pochybností o sobě samých. Zatažením lesklého závěsu celebrity, vystavila až příliš lidskou stránku a vím, že Demi pomohla bezpočtu mladých žen, které měly stejné problémy, že se cítily mnohem méně samy.
Nedlouho po našem prvním setkání, jsem Demi přivítala na natáčení mé denní talk show. Nebylo žádným překvapením, že byla charismatická a velkorysá. Její ochota mluvit otevřeně na veřejném fóru mě inspirovala k tomu, že jsem se podělila o své vlastní zkušenosti s poruchou příjmu potravy v mých dvaceti letech, bylo to něco, o čem jsem nikdy před tím nemluvila. Demiina upřímnost udělala, že jsem se cítila bezpečně a byla jsem upřímná o své vlastní minulosti.
Demi má jedinečný vztah se svými fanoušky. Ona je miluje a oni milují ji. Ona odpovídá na všechno, co potřebujeme, aby si naše srdce dalo pauzu od špatných momentů a mělo čas si vychutnat pohled z mrakodrapu, když ve svém učení narazíme na výšku.
Zda je vám 16 nebo v mém případě 56, dozvíte se něco z Demiiny cesty a životních rad a nakonec ji milujete ještě více.

Přední obal

15. března 2014 v 10:13 | Týna |  BOOK STAYING STRONG

"Buďte vděční za vaši cestu, protože je jen vaše."

Pro superstar Demi Lovato byl život cestou ▬ čas oslnivých úspěchů a srdcervoucích ztrát.
Demi je multiplatinový nejprodávanější hudebník, televizní hvězda a herečka. Čelila bojům od závislosti k depresím, a přitom hledala sebepoznání a štěstí. Demi zaznamenávala svou cestu v médiích, v jejích písňových textech a má 17 milionů následovníků na Twitteru.
Ty tweety se vyvinuly do Staying strong, je to 365 denní sbírka nejvíce upřímných, statečných a nadějných postřehů Demi. Jsou zde její vlastní slova s citacemi, které inspirují a její osobní úvahy a cíle.
Je to kniha pro každého, kdekoliv na své cestě, kteří potřebují uvolnění, inspiraci a důvod, proč každý den zůstat silný.

31st December

9. března 2014 v 15:56 | Týna |  December

A teď přivítáme Nový rok, plný věcí, které nikdy nebyly.

-RAINER MARIA RILKE


Strávíme nějaký čas přehodnocením minulého roku. Přemýšlíme o tom, jak jsme dospěli, jak jsme se změnili, v čem bychom chtěli pokračovat a o tom, co jsme připraveni opustit. Vždycky mám posledních pár dní v roce plných intenzivní energie a možností pro změnu, že nejlepší věc, kterou můžu udělat, je sedět a přemýšlet.


Cíl: Vytvořte si seznam všeho, čeho jste v letošním roce dosáhli.


30th December

9. března 2014 v 15:52 | Týna |  December

Člověče, když ztratíš smích, ztratíš pevnou půdu pod nohama.

-KEN KESEY

Budou chvíle, kdy se na každém kroku cítíme sraženi k zemi. Smutek, deprese, rozchody a ještě mnohem více. Je důležité, zachovat si smysl pro humor. Musíte mít na paměti, že se máte smát těmto věcem, nebo vás ovládnou. Smích vám pomůže vidět světlo v nejtemnějších dobách. Je to silnější, než kdy budete vědět.


Cíl: I při vašich nejnižších místech si udržte smysl pro humor a použijte jej.
29th December

9. března 2014 v 15:50 | Týna |  December

Krásná věc na dešti je, že přestane. Nakonec.

-EEYORE


Těžké časy jsou nevyhnutelné. Přijdou, když to nejméně očekáváme když nejsme připraveni. Ale je důležité mít útěchu v tom, že nemůžou a nebudou pokračovat donekonečna.Cíl: Jak budete postupovat dopředu, připomeňte si, že jste jen sílili s každou výzvou, která se vám ukázala.
28th December

9. března 2014 v 15:47 | Týna |  December

Pokud jsou vaše problémy větší, než vy, je důležité požádat o pomoc.


Někdy máme pocit, že jsme zavaleni problémy a dokonce se za ně stydíme. Předtím, než jsem se šla léčit z bulimie a řezání, jsem se schovávala před každým, včetně sebe. Bála jsem se požádat o pomoc a cítila se tak velmi trapně v tom, co jsem dělala, myslela jsem si, že to nikdy neskončí. Pokud vy, nebo pokud víte o někom, kdo trpí nebo zápasí s jakýmkoliv problémem, je důležité dostat pomoc. Mohli byste ušetřit svůj život, nebo život někoho jiného, koho milujete.


Cíl: Neskrývejte se před sebou nebo před ostatními. Požádejte o pomoc.27th December

9. března 2014 v 15:45 | Týna |  December

Zůstaň silný.


Každý z nás v životě s něčím bojuje. Uvědomila jsem si, že bez ohledu na to, kde jsem já, existuje větší smysl; používám svůj hlas a inspiruji lidi, pomáhám lidem dostat se přes jejich problémy a pomáhám zvednout lidi, když jsou na dně. Já jsem schopna dostat se přes každý den, protože moji fanoušci mě inspirují k tomu, co dělám, a inspirují mě, abych zůstala každý den silná.


Cíl: Zůstaňte silní pro sebe, a pokud v sobě máte sílu, najděte ji, abyste zůstali silní pro někoho jiného.