Únor 2014

31st October

27. února 2014 v 18:40 | Týna |  October

Jedna z nejděsivějších věcí v životě je, když dojdete k poznání, že jediná věc, která vás může zachránit jste ... VYPo léčbě přišel čas, kdy jsem si uvědomila, že bez ohledu na to, o kolik lidí jsem se opřela, nikdo mě nemohl zachránit, pokud bych se nezachránila sama. Změna přichází zevnitř, ne od jiných lidí. Nikdo nemůže nikoho nutit ke změně.


Cíl: Podívejte se dovnitř sebe a upřímně odpovězte na otázku: " Potřebuji návod?"30th October

27. února 2014 v 18:38 | Týna |  October

Nastavte tvář k slunci a nemůžete vidět svůj stín.

-HELEN KELLER

Skutečnost, že tento citát přišel od někoho, kdo nemohl vidět, je nesmírně krásná. Byla schopna vidět světlo v sobě a v každém z nás jen posunem své perspektivy;tento postoj je obdivuhodný a můžeme se z něj všichni poučit.


Cíl: Obklopte se pozitivitou a budete schopni zvládnout všechny výzvy.29th October

27. února 2014 v 18:36 | Týna |  October

Navzdory všemu stále věřím, že lidé jsou v jádru opravdu dobří.

-ANNE FRANK

V případě, že Anne Frank, která si prošla nepředstavitelnými traumaty, si udržela pozitivní postoj a věřila v dobro druhých, pak můžu taky.


Cíl: Když se budete litovat nebo potřebujete perspektivu ▬ přemýšlejte o tom, jak dobrý je vlastně váš život. Jste požehnaní.28th October

27. února 2014 v 18:34 | Týna |  October

Nemůžete žít svůj život pro jiné lidi. Musíte dělat to, co je nejvhodnější pro vás, i když to některé lidi, které milujete, bolí.

-NICHOLAS SPARKS

Oslavte dnes svou samostatnost a fakt, že si můžete vytvořit svoje vlastní rozhodnutí. Je nemožné se zalíbit všem kolem vás, ale je možné udělat správná rozhodnutí, abyste potěšili sebe. Nakonec to je vše, s čím si můžete dělat starosti.


Cíl: Nerozhodujte se na základě vlivů jiných lidí nebo jejich rad.
27h October

27. února 2014 v 18:30 | Týna |  October

Nemůžeme změnit svět, pokud nezměníme sebe.

-BIGGIE SMALLS

Jako pro nedokonalé bytosti na této zemi, je pro nás důležité, abychom zůstali otevření, abychom rostli a vyvíjeli se. Když změníme sebe a snažíme se zlepšit naše životy, děláme svět lepším místem.


Cíl: Připojte se k dobročinné věci ▬ mějte ve světě svou roli.26th October

27. února 2014 v 18:26 | Týna |  October

Když hněv vzroste, vaše svědomí klesá, takže si buďte vědomi své vlastní spravedlnosti a pokuste se ho vidět všemi úhly pohledu.Hněv je silná emoce, a to natolik, že když ho opravdu zažijeme, má tendenci zastřít náš úsudek a rozum. Musíme přijmout své pocity, ale také vím, že pokud nebudeme regulovat náš hněv, má schopnost zničit zdravý rozum.


Cíl: Nenechte hněv, aby vás ovládal. Myslete racionálně a dávejte pozor, jaký mají vaše emoce vliv na ostatní.
25th October

27. února 2014 v 18:19 | Týna |  October

Nikdy neočekávejte, nikdy nepředpokládejte, nikdy se neptejte a nikdy nepožadujte. Nechte to být. Co se má stát, to se stane.Když jsme se dozvěděli, že můžeme v životě kontrolovat pouze své činy, zdá se to svazující a dokonce znepokojující, protože na určité úrovni chce mít každý pocit, že bychom měli mít naprostou kontrolu. Ale když jsem se nad tím zamyslela, došla jsem k hlubšímu pochopení, že ve skutečnosti se cítím volná. Některé věci se můžou stát tak, jak jsme si je naplánovali, jiné nemohou, ale nakonec to bude přesně tak, jak by to mělo být.


Cíl: Přemýšlejte o jedné věci v životě, nad kterou právě teď nemáte žádnou kontrolu a nejděte klid.24th October

27. února 2014 v 18:15 | Týna |  October

Dvacet let budete zklamáni tím, co jste neudělali, než abyste se starali o to, co jste udělali. Tak shoďte kuželky. Odplujte od bezpečného přístavu. Chyťte vítr do plachet. Zkoumejte. Sněte. Objevujte.

-MARK TWAIN


Jako umělec musíte být nebojácní a prosazovat své sny. Musíte být ochotni opustit svou zónu pohodlí, růst nejen jako člověk, ale i posunout své vlastní hranice. Doporučuji vám být nebojácní v následování svých snů. Přejděte do citových oblastí, které nejsou vždy příjemné a srozumitelné.Cíl: Opusťte dnes svou zónu pohodlí. Dělejte věci, které vás děsí, což vám pomáhá růst.
23rd October

27. února 2014 v 18:12 | Týna |  October

Počínaje dneškem, unikám z téhle klece. Vstávám, postavím se svým démonům.

-EMINEM, "NOT AFRAID"

Čímkoliv jste si v životě prošli, vždy je tu příležitost vymanit se a prolomit své zápasy. Mnozí z nás musí zažít něco opravdu hrozného, než se dostaneme na druhou stranu. Bez ohledu na to, kde se nacházíte v tuto chvíli, nezapomeňte, že se to zlepší, a že máte vždycky možnost požádat o pomoc a čelit svým démonům.


Cíl: Hledejte uvnitř sebe, shromážděte všechny síly a dívejte se, co vás drží zpátky.
22nd October

27. února 2014 v 18:10 | Týna |  October

Když milujeme, vždy se snažíme být lepšími. Když se snažíme, abychom byli lepší, i všechno kolem nás se stává lepším.

-PAULO COELHO

Láska je léčitel i nejlepší lék. Láska umožňuje všechno možné. To nás posiluje a umožňuje nám, abychom se stali více otevřenými a soucitnými, než jsme kdy snili. Není lepší věc než láska. Lidé by měli být vděční, že jsou schopni milovat celým srdcem.


Cíl: Použijte svou lásku a lásku druhých, abyste se vyléčili.