Leden 2014

15th June

25. ledna 2014 v 19:40 | Týna |  June

Zjistíte, že je nezbytné nechat věci být z toho důvodu, že jsou těžké.

- C. JOYBELL C.

Každý den přináší nové příležitosti k růstu a část tohoto růstu znamená přijmout, že existují určité věci, které nemůžeme změnit. Když se budeme držet posedlostí k tomu, co nemůžeme změnit, ztratíme sami sebe.
Když to přejdeme, osvobodíme naše srdce, mysl a tělo pro něco ještě většího. Když jsem vymazala tento prostor z mého srdce, začalo na mou cestu přicházet tolik nádherných věcí.


Cíl: Nechte něco, nebo někoho toxického, co jste drželi, jít. Pokud potřebujete, vyhoďte to, co jste drželi, nebo napište dopis někomu, koho se snažíte vzdát.13th June

25. ledna 2014 v 19:16 | Týna |  June

Bez sebelásky a sebepřijetí bych nebyla nikde.Není jednoduché naučit se milovat a přijmout sami sebe za to, kdo jste. Hodně jsem se o sobě dozvěděla při léčbě a při mém uzdravení. To mi umožnilo objevit sílu sebelásky a sebepřijetí. Učím se to každý den. Ale na sklonku dne musím milovat sama sebe, než někdo bude moci milovat mě. Učení, jak to udělat, bylo těžké, ale učinilo zásadní rozdíl.Cíl: Najděte část, která se vám nejvíce nelíbí a začněte ji milovat.12th June

25. ledna 2014 v 19:05 | Týna |  June

Nejsou to hvězdy, které drží náš osud, ale my.

-WILLIAM SHAKESPEARE


Vždy máme možnost výběru. Naše možnosti musíme najít v sobě, abychom dosáhly náš osud. Nikdy nevíme, co můžeme udělat, nebo čeho můžeme dosáhnout, pokud se nesnažíme.


Cíl: Přestaňte čekat na náhodu. Převezměte kontrolu a vytvořte výsledek, který chcete.11th June

25. ledna 2014 v 18:54 | Týna |  June

Nemáte jiný úhel pohledu, pokud jediná věc, kterou vidíte, jste vy.

-PARAMORE, "PLAYING GOD"

Existuje mnoho lidí, kteří chodí kolem s velkými egy, s pocitem, že je spravedlivé, že jsou něco víc než ostatní. Nezáleží na tom, odkud jsme, nebo kdo si myslíme, že jsme, všichni jsme lidské bytosti s bijícím srdcem. Mnohokrát lidé soudí ostatní a předpokládají, že mají pravdu, ale nelze jen předpokládat, že váš názor je správný. Musíte být ochotni vidět mimo sebe. Je tolik lidí na světě, a pokud se ptáte jen sami sebe, pak žijete svůj život v bublině.

Cíl: Dobře se rozmyslete, než budete někoho soudit. Vžijte se do jeho situace a pamatujte si, že má právo na vlastní názory a pohledy. Vidí svět jinak.10th June

25. ledna 2014 v 18:32 | Týna |  June

Nemusíš čekat na ostatní lidi, abys byl šťastný. Štěstí, které máš, musíš získat sám.

-ALICE WALKER

Nemůžete plně milovat nikoho, dokud nemilujete sami sebe. Tak velcí, jak se cítíme být ve vztahu s přítelem nebo přítelkyní na sklonku dne, pokud nejsme spokojeni sami se sebou, nic se nezmění. Budete pouze dělat některou z dalších vašich významných věcí, zatímco jste vzhůru. Je to vaše vědomí, které usíná každou noc na polštáři, který mu nepatří.

Cíl: Ať jste svobodní nebo ve vztahu, můžete strávit nějaký kvalitní čas propojením a poznáním sami sebe, abyste se stali ještě lepšími.
9th June

25. ledna 2014 v 18:30 | Týna |  June

Svět je tak nenávistný, že by někteří raději zemřeli, než aby byli tím, kým jsou.

-MACKLEMORE, "SAME LOVE"

Je tolik mladých lidí, kteří si neužívají své životy, protože tyrani jim dávají pocit, že jsou bezcenní. Jako někdo, kdo byl šikanován, vím, jak destruktivní a zničující může být, když vám děti říkají hrozné věci. Pomocí kyberšikany se lidé cítí volnější, schovávají se za svými počítači a říkají nejvíce nenávistné věci. Je na každém z nás, aby se postavil za někoho, kdo je šikanován nebo rozerván krutými slovy.

Cíl: Postavte se za někoho a ujistěte se, že ví, jak cenní jsou na tomto světě.
8th June

25. ledna 2014 v 18:26 | Týna |  June

Láska není stav dokonalé péče. Je to podstatné jméno, jako je boj. Milovat někoho, je snažit se přijmout osobu takovou jaká je tady a teď.

-FRED ROGERS, Mister Rogers´Neighborhood


Jedna z nejtěžších věcí ve vztahu, je přijmout jinou osobu takovou jaká je. Nemůžu vám říct, kolikrát jsem chtěla změnit nějakou věc u přítele nebo někoho blízkého, ale pak jsem si uvědomila, že nikdo není dokonalý, včetně mě.

Cíl: Pokud zjistíte, že někoho kritizujete, mějte na paměti, že nikdo není dokonalý ▬ včetně vás.
7th June

25. ledna 2014 v 18:24 | Týna |  June

Jsem poloviční bolest a poloviční naděje.

-JANE AUSTEN


Je důležité, aby každý měl podporu. Byly časy, kdy jsem procházela těžkými věcmi, ale to, co mi pomohlo, bylo vidět štěstí a víru mých fanoušků ve mně, kterou mi dali. Dozvěděla jsem se, že mám velkou podporu od svých fanoušků a lidí kolem mě. Nedokážu vysvětlit, jakou radost mi to dělá.


Cíl: Dejte naději někomu, kdo bojuje. Řekněte mu, že jste tu pro něj.6th June

25. ledna 2014 v 18:22 | Týna |  June

Neplač, protože je konec; usměj se, protože se to stalo.

-DR.SEUSS
Budou chvíle, kdy se něco dobrého chýlí ke konci. Místo přemýšlení o tom, že něco skončilo ▬ zůstaňte pozitivní, že se to stalo. Byla jsem po návratu domů smutná po tom, co jsem strávila čas v Africe se svými přáteli a rodinou. Všichni jsme plakali, když byl čas odejít ▬ nikdo nechtěl opustit tak úžasné místo. Mohu se ohlédnout, ale bez pláče. Jsem vděčná za čas strávený s těmi lidmi, které miluji a nemůžu se dočkat, až se tam vrátím.

Cíl: Myslete na šťastné chvíle ve svém životě a buďte vděční za radost, kterou vám daly. Přemýšlejte o šťastných chvílích, i když už uplynuly.15th July

25. ledna 2014 v 17:04 | Týna |  July

Nikdy byste se neměli omlouvat za svou existenci.Mnohokrát se budou lidi omlouvat za věci, za které se ve skutečnosti omlouvat nemusejí. My všichni. Když někoho vylekáme, nebo když někdo narazí do nás, omluvíme se, i když to nebyla naše vina. Jen se snažíme být slušní. Ale to, co skutečně děláme je, že si říkáme, že si nezasloužíme být tam, kde jsme! Zasloužíme si své místo na Zemi, ať už jsme kdekoliv.


Cíl: Buďte hrdí na to, kde jste, a jak daleko jste se na své cestě dostali. Jste přesně tam, kde máte být.